Alcatel

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise

Santral - Alcatel

Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali orta ve büyük işletmeler için telefon santralinin çok ötesinde telekomünikasyon ihtiyaçlarının bir çoğunu karşılamak için geliştirilmiştir. Multimedya iletişim Internet desteği ile geleneksel telefon tabanlı fonksiyonları bir araya getirerek bunu sağlamaktadır.

Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali birleşik iletişim uygulamalarını bir paket olarak sunuyor. Bunlara Web softphone ile birlikte birleşik mesajlaşma ve kişisel asistan uygulamaları dahildir.

Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali tek bir yazılım platformu geçerli Alcatel OmniPCX Enterprise birden fazla işletim sistemleri ile uyumluğu sayesinde bağımsız bir altyapıya sahip güçlü iletişim sunucuları sağlar.

  • Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali hızlı kolay kurulum ve bakım
  • Yeni uygulamalar için entegrasyon yeteneği
  • VoIP kullanımı sayesinde düşük sabit hat faturaları
  • Geliştirilmiş kullanıcı verimliliğini
  • Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali web softphone, kurumsal dizine erişim sağlayarak, sistemler, üçüncü taraf CRM / ERP uygulamaları gibi mesajlaşma gerçek zamanlı iletişim akışını geliştirir.
  • Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali entegre güvenlik duvarı gibi bileşenler, proxy sunucusu, önbellek sunucusu, IP VPN sunucusu, e-posta sunucusu, intranet sunucu sağlayan güvenli ve yüksek hızda internet kullanımı (ISDN, ADSL, Kiralık Hat) kontrollü.

Alcatel OmniPCX Enterprise telefon santrali ile tüm personele her yerlerde eksiksiz hizmet sunarak çalışan verimliliğini artırır ve müşteri etkileşimini olumlu yönde etkiler.

Alcatel santral satış, Alcatel için teknik servis, destek hizmeti, bakım tamir hizmeti vermekteyiz.

 

Alcatel-Lucent OmniPCX Office

Santral - Alcatel

Alcatel-Lucent OmniPCX Office telefon santralinin ötesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin, home ofis çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş önceden yapılandırılmış sunucudur. Alcatel kilit bileşeni-Lucent Ofis İletişim Çözümleri ile Alcatel OmniPCX Office’i yönetmek ve dağıtmak çok kolaydır. Alcatel OmniPXC telefon santrali günümüzde yaygın olan home ofice çalışanlar için softphone gibi yazılımları destekler.

Alcatel OmniPXC modüler yapısı sayesinde ihtiyacınız olan özelliklere para ödersiniz.

Alcatel OmniPCX Office telefon santrali Linux internet protokollerinin entegre edildiği güçlü ve güvenilir bir telekomünikasyon sistemidir. Alcatel OmniPCX Office (CSTA, TAPI, IP, PAP/CHAP, PPTP, IPSec, POP3/SMTP) gibi standartlara bağlı kalarak üçüncü taraf uygulamalar için açık bir altyapı sağlamaktadır.

 


Ürünlerimiz

Developed by JoomVision.com