IP101

Karel - IP Telefonlar

Karel IP101, IP uyumlu DS200 santrallarla kullanılabilen SIP uyumlu IP telefondur. IP101 ile internet erişimi olan heryerde görüşmelerinizi ofisinizdeki DS200 santralın üzerinden yapabilmenin kolaylığından faydalanırken aynı zamanda tasarruf imkanına da sahip olacaksınız.

SIP desteği
G. 729A, G.729B, G. 723, G. 726, G.711 kodek desteği
2 ethernet switch port
2x16 aydınlatmalı ekran
10 adet hızlı arama tuşu
Handsfree görüşme
Ses seviye ayarı
Caller ID
4 farklı zil tonu
Sesli mesaj uyarı lambası
Duvara monte edilebilme
140 kayıt kapasiteli telefon defteri
Tarih & Saat bilgisi
Son numara tekrarı
Gelen çağrı kısıtlama
Rahatsız edilmeme
Çağrı bekletme
Yönlendirme
Aktarma
3'lü konferans görüşme
Enerji kesintisinde korunan kullanıcı ayarları
 
Birkaç çalışanın olduğu uzak ofislerdeki aboneler yada hareketli kullanıcılar internet üzerinden, DS200 santralın sunmuş olduğu IP telefon uygulaması sayesinde merkezdeki telefon santralının bir abonesi haline gelmektedirler.
Birden çok lokasyonda hizmet veren işletmelerde kullanılan IP telefon uygulaması hem iletişim giderlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlamakta, hem de her an her yerden ulaşılabilirliği mümkün kılmaktadır.
KAREL IP101 IP telefonlar DS200 santral ile SIP protokolü üzerinden haberleşmektedir. G.711, G.729, G.723 ve G.726 ses kodeklerini desteklemektedir.
IP101 üzerinde bulunan 2 port ethernet switch sayesinde mevcut network kablosu üzerinden hem telefon hem bilgisayar çalışabilmektedir. Telefon üzerindeki bekletme, aktarma, konferans, yönlendirme, tekrar arama, rahatsız edilmeme, sesli mesaj, telefon rehberi tuşları sayesinde sık kullanılan özelliklere kolayca ulaşılabilmektedir. Ayrıca telefon üzerindeki 10 adet hızlı arama tuşuna sık aranan numaralar girilebilmektedir. Mesaj lambası sayesinde aboneye sesli mesaj bırakılması halinde ışıklı olarak abone uyarılmaktadır.

Ürünlerimiz

Developed by JoomVision.com